Volné pracovní místo  Specialista/ka technického řešení hlubinného úložiště

Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–58 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, organizaci, provozující úložiště radioaktivních odpadů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista pro výzkum a vývoj technického řešení hlubinného úložiště.

Náplň práce:

  • Vedení projektů z oblasti projektového řešení a přípravy hlubinného úložiště
  • Koordinace projektových prací a inženýringu hlubinného úložiště
  • Aktivní zapojení do přípravy a celého životního cyklu důležitého národního projektu
  • Řešení technických výzev spojených s projektováním jaderného zařízení a rozsáhlé podzemní stavby
  • Příprava veřejných zakázek, vedení výběrových řízení, kontroly dodržování stanoveného harmonogramu projektu, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů, dodržení legislativního rámce
  • Řízení týmu dodavatelů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně stavebního, geologie, geotechnika nebo státní správa
  • Orientaci v legislativě týkající se projektové přípravy a realizace staveb
  • Orientaci v technické, stavební dokumentaci
  • Zkušenosti s investiční výstavbou
  • Zkušenosti s projektováním, vedením projektů nebo stavebním inženýringem, případně technickým dozorem
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem (prezentace, vedení jednání, účast na konferencích)
  • Schopnost komunikovat s různými profesemi
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Samostatnost, proaktivitu, zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní instituci
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Koncoroční odměny dle hospodaření společnosti
  • Stabilní práci na unikátním projektu světového významu
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání hrazeného zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz (pro pracovní účely), notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilitu – pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • Místnost na úschovu kol pro sportovce
  • Pracoviště s vynikající dostupností v centru Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.